02-6781717
אבא חילקיה 4, ירושלים
[email protected]

צוות המשרד

10 הדיברות למכירה הנכונה!

עצה 1: הצעת המחיר הראשונה (כמעט)תמיד הכי טובה… לפני שאתה מסרב לה תחשוב האם אתה בטוח שתקבל יותר! – ומתי? חשוב לא להתעקש במשא ומתן על מחיר קשוח. רצוי להתגמש, ללכת לקראת קונה שנראה רציני ולפעול לסגירת עסקה. התבססות על "עובדות" שלא היו ולא נבראו (כמו מחיר שהשכן מכר) גורמות לעיתים קרובות לכך שדירה אינה נמכרת במשך תקופה ארוכה, ולבסוף נאלצים למכור במחיר שאותו ניתן היה לקבל לפני חודשים.

עצה 2: סדר , תקן, נקה והכן את הבית למכירה: אף פעם אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני! קונה שרואה נכס במצב פיזי לא טוב עלול לא להתרשם ממנו או יחשוב שיש להשקיע כסף רב – ויציע לך פחות במחיר. קצת מחשבה וכסף – יותר תמורה במכירה.

ב ים נדל"ן תקבל יעוץ מקצועי כיצד להכין את הדירה למכירה על פי הניסיון שנרכש במשך שנות הפעילות.

עצה 3: אל תחשוב שיש לך את הדירה הכי טובה בעולם, יש עוד הרבה דירות דומות למכירה באזורך (לך תראה אותן). לכן אל תגזים במחיר, תתקשה למכור העובדה שאתה גרת בדירה – לא מעלה את המחיר! אל תחשוב שהקונה פראייר (בדיוק כמו שאתה לא) דע שהוא ראה הרבה דירות ויודע להבחין גם ביתרונות ובחסרונות, ומהו מחיר השוק הנכון. לא כל תיקון שעשית או תחזוקה בדירה הוא "השקעה" למכירה.

ב ים נדל"ן שווי הנכס נקבע ע"י שמאי מקרקעין מוסמך.

עצה 4: הנכס שלך יקר -אל תתייחס למכירה כבדרך אגב הרבה אנשים מחליטים בערב למכור ובבוקר מפרסמים מודעה. רצוי לתכנן את התהליך בקפידה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. לגבי קביעת מחיר, פנוי אופטימלי, מימון (תנאי תשלום רצויים) ודרך השיווק וניהול המכירה. התוצאה תהיה עסקה טובה יותר עבורך.

אנחנו ב ים נדל"ן עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר!.

עצה 5: זכור! חצי מהקונים פונים ישירות לתיווך(ולא מחפשים לבד) – אל תוותר עליהם! זמן המכירה כיום ארוך, מתווך טוב יחסוך לך כסף, וימצא לך את הקונה הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמינימום בלבול מוח.. רק אם תשלם עמלת תיווך המתווך יתאמץ בשבילך…כשאתה מוריד למתווך את העמלה-אתה מוריד לו גם את המוטיבציה לעבוד עבורך מתווך, מכירת דירות זה המקצוע שלו – ישלו סיכוי להצליח יותר!

ב ים נדל"ן מכירת נכסים הוא המקצוע  העיקרי שלנו מזה 16 שנה ,יום יום.

עצה 6: מרוב עצים לא רואים את היער, אל תיתן לכל המתווכים למכור את הנכס שלך! הנכס שלך יראה כשווה פחות. ממש כמו התדמית שיש לבחורה שיוצאת עם כל אחד…בחר מתווך אחד שיתחייב כלפיך ויציג את הנכס שלך בכבוד. אם הוא מקצוען הקונה הפוטנציאלי יגיע גם לנכס שלך.

ב ים נדל"ן עורכים "בית פתוח" לחברי שיר"ן ,שבה המשרד חבר.

עצה 7: בעולם מוכרים נכסים בבלעדיות- טוב יותר. בעולם כבר הבינו שהמתווך יכול להביא תוצאות טובות יותר במכירה. הבלעדיות היא זכות של המוכר להתחייבות המתווך למתן עדיפות במכירת הנכס. המתווך ישקיע במקומך כסף וזמן בפרסום ושיווק ייקח את הסיכון המקצועי אם תאפשר לו לזמן מוגבל את הסיכוי למכור.

ב ים נדל"ן לא מטפלים בכל הנכסים המוצעים למכירה באזור אלא במבחר איכותי ומוגבל על מנת לתת סיכוי טוב יותר לנכס שלך .

עצה 8: עסקה בנדל"ן חייבת להיות מסוכמת בכתב במצב השוק שלהיום יש הרבה דירות, והתחרות קשה ואם כבר יש לך קונה שסכמת עסקה, ערוך עמו זיכרון דברים כדי שלא יתחרט למחרת בבוקר. זה מאד חשוב מבחינה מסחרית.

ב ים נדל"ן יש ניסיון בניהול של מו"מ של למעלה מ 16 שנה ,דבר אשר יסייע לך לסגור את העסקה הטובה ביותר.

עצה 9: "יש לי זמן"- זה לא בהכרח יתרון נכס שמוצע זמן רב בשוק ערכו נפגע כי הוא "נשרף" זמן מכירה ארוך אינו בהכרח יותר במחיר מי "שלחוץ" מקבל מתחת למחיר השוק אבל למי שיש זמן מקבל את מחיר השוק.- אל תחכה לפראייר!(ראה עצה 1 ).

ב ים נדל"ן הנכס שלך יפורסם ויקודם בעיתונות הארצית, המקומית, באתרי אינטרנט מובילים.

עצה 10: השכן שלי מכר במחיר גבוה – לא תמיד השכן אומר את המחיר האמיתי של העסקה. נכון, לפעמים צריך גם קצת מזל במכירה (אבל אל תסמוך עליו) ובעיקר ישנם לא אחת הבדלים משמעותיים בין דירה אחת לשניה גם באתו בניין. (קבלנים מתמחרים כל דירה במחיר שונה).

ב ים נדל"ן תקבל יעוץ הוגן ומקצועי לעניין שווי הנכס שלך, עי' שמאי מקרקעין מוסמך.

מכירת דירה הנה עסק רציני! חשוב! התייעץ! תכנן!

פנייה מהירה לסוכן שלך
דילוג לתוכן